0 212 510 58 68

Logo e-Fatura Mobile nedir?

Akıllı telefonlarla entegre yeni bir çözüm olan Logo e-Fatura Mobile, e-Fatura çözümünü mobil platforma taşımaktadır. Kullanıcıların ihtiyaç ve taleplerine göre geliştirmeler yapan e-Logo, sunduğu mobil uygulamalarla e-Dönüşüm sürecine değer katarak, iş süreçlerine yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır. Basit, sade ve kullanışlı uygulama menüsü ile etkin zaman yönetimi ve yüksek verim sağlamaktadır. e-Logo Özel Entegratörlüğü seçen kullanıcılar, e-Dönüşüm’ün kaçınılmaz bir parçası olarak e-Fatura bilgilerine mobil ortamdan da ulaşabilmektedirler.

e-Fatura Mobile Avantajları:

  • Gelen/Giden faturalar PDF olarak görüntülenebilmektedir.
  • Gelen faturalar için Onay/Red işlemi gerçekleştirilebilmektedir.
  • Cari hesap, tarih, tutar, fatura durumu, fatura numarası alanları ile gelen ya da giden eski/yeni e-Faturalar detaylı sorgulanabilmektedir.
  • Aktif gelen ve giden e-Faturaları arama/listeleme imkanı sağlamaktadır. 

Kullanıcı ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sürekli yenilenip gelişerek, fonksiyon listesi daha da artacak olan Logo e-Fatura Mobile'ın; Android ve iOS sürümleri Google Play ve App Store'lardan ücretsiz olarak indirilebiliyor. iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu olan uygulamanın kullanılabilmesi için iOS 7.0 veya üst sürümüne; Android sürümlerde ise 2.3.3 ve üzeri sürüme sahip olunması gerekiyor.

Logo e-Fatura Android Uygulaması İndir  Logo e-Fatura IOS Uygulaması indir