0 212 510 58 68

Logo'da efatura çözümleri şunlardır:

 1. Connect Fatura Portal Çözümü
  Alım ve gönderimler GİB’in www.efatura.gov.tr adresinde kullanıma sunduğu e-Fatura portalı aracılığıyla gerçekleştirilir. Connect Fatura tarafından GİB’in belirlediği formatta oluşturulan e-Faturalar manuel olarak portale yüklenir ve manuel olarak alınarak sisteme aktarımı gerçekleştirilir. Portal kullanımı GİB tarafından Aylık 500 adet ile sınırlandırılmıştır.

 2. Connect Fatura Entegrasyon Çözümü (Yerel)
  Kullanıcı firmaların bilgi işlem sistemlerinin GİB ile entegrasyonu sağlanarak e-Faturaların alım ve gönderim işlemleri otomasyona geçirilebilir. İlave bir sunucu yazılımı sayesinde Connect Fatura ile hazırlanan e-Faturalar GİB Sunucusu üzerinden ilgili alıcıya gönderilir ve aynı şekilde GİB Sunucusu aracılığıyla gelen faturalar da alınarak ERP sistemine aktarılır.

 3. e-LOGO Özel Entegratörlük Hizmeti
  e-Fatura gönderme/alma işlemleri teknik yeterliliğe sahip, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan özel entegrasyon izni almış Özel Entegratör Hizmet sağlayıcısı e-Logo’nun bilgi işlem sistemi vasıtasıyla gerçekleştirilir ve 7/24 aktif çalışan, hızlı ve güvenli bir sistemin yatırımı kullanıcı firma adına üstlenilir.
 4. Logo go 3 ve logo tiger 3 ürünlerini kapsamaktadır.

 5. Logo go 3 destek ve logo tiger 3 destek almak için logo sistem uzmanı arkadaşlarımızla temasa geçebilirsiniz.